הצג בתוצאות הסקר: האם יעניין אתכם שרת קשה?

מדרגים
96. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • כן מאוד!

28 29.17%
  • יכול להיות נחמד, אנסה.

19 19.79%
  • לא כל כך.

49 51.04%
עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון ... 234
תוצאות 31 עד 31 מ 31

אשכול: שרת קשה לקהילה - ביקוש?

בעל השרת
    הסמל האישי של TheGame
    כינוי במשחק: Tomi
    לייקים: 56
    ציטוט נכתב במקור על ידי Gal צפיה בהודעה
    אני לא יודע למה אתה ככ אנטי על זה, אבל אני בטוח שיש מאחורי זה משהו ,
    אני לא יודע מי אותם אנשים שאתה מכיר שפתחו מלא שרתים ויודעים בדיוק באיזה תקופה ומה לעשות עם השרת.

אבל אתה פה מדבר על צוות שקשור בניהול שרתים שהחזיקו שנים טובות על כמות חיבורים יפה מאוד לקהילה הישראלית,
    עם שרתים שהחזיקו מעל לחודשיים(ךלא כמו שאר השרתים בשוק).
    השרת הקל לא יפול במידה ויש שרת קשה בדיוק כמו בתקופה שהיו 2 שרתים בפורס,
    לא אומר שאין נקודות חכמות שהעלת,אבל הטעות הגדולה והיחידה שלך היא שאתה מניח הנחות על טעויות שאתה או אנשים אחרים שאתה מכיר עשו.

צוות השרת הזה מספיק מיומן ויודע לנהל על מנת להחזיק 2 קהילות חזקות ומובילות.
    והעובדה שקרוב ל100 איש הצביעו בסקר הזו מוכיחה כמה כוח יש לקהילה הזו.

השרשרת אירועים שאתה מציג אולי מדברת עלייך,אך אל תקבע אותה בשביל שאר האנשים.

כרגע הדיון ננעל.
    ברשותך גל אני אוסיף משפט, שניים או קצת הרבה יותר. לפני נעילה וארצה להתייחס לכמה דברים שנאמרו פה עם קצת יותר ביסוס.
    כשבאנו והתחלנו להתעסק עם הקהילה הישראלית, כמעט כל מי שאני מכיר בצורה ואופן אישי אמרו לי שהקהילה הזאת ממזמן לא מה שהיא הייתה.
    כמובן שהיו לנו הרבה קשיים בדרך ובכל זאת המשכנו והמשכנו, ואנחנו רק נמשיך.
    כרגע השרת פועל כחצי שנה, חצי שנה שבה אנו באמת נתנו מעצמנו, וגם נמשיך לתת בעוד תקופה ארוכה של זמן!!!

אני הגעתי לפה אישית גם בסוג של שליחות, קרוב לשנתיים שלא היינו בקהילת האמיו לפני שחזרנו, אך ברוך השם את העבודה ואת הדרך שלנו אנחנו זוכרים מעולה.
    להרים שרת קשה לטעמי, זה לא משהו שמפצל קהילה, מכיוון וזה תלוי מאוד בהנהלה.
    במידה וההנהלה עושה שילוב? אז כן יכול להיות שיהיה פיצול. (אני אתן לך דוגמה שפעם עשינו לילה לבן משולב בשרת קל קשה ובפורום, זאת דוגמה לשילוב קהילה)
    אז אם היית פונה לבעלים אחר, או לצוות אחר אולי היית מקבל גם תשובה אחרת, אבל אתה מדבר עם פה עם אנשים, שראו את רוב ההתרחשויות האפשריות, וכן היו לי תקופות שהשרת הקשה שהיה תחת ניהולי, היה הרבה יותר מצליח גם מבחינת פעילות מהשרת הקל, ואני מדבר איתך על הפרשים עצומים.

אמיו אולטימט תמיד יישאר שרת קל, ותמיד יקבל את העדכונים והפלוסים שלו, גם בעבר שפתחנו שרת קשה כשהיה לנו פחות או יותר פז"ם של חצי - זה הלך מצויין, ולאחר מכן אותו שרת קל החזיק 5 שנים. וקיבל שיפורים ועדכונים מטורפים.

בנוסף, כמו שהסברתי לך את קטע השליחות, שכן אנחנו לא חלק זר מהקהילה הזאת, וגם הכמות אנשים שפגשתי אישית והכרתי במשחק הזה לא נאמדת במספר הגיוני שקיים. בין האנשים האלה, קיימים חבר'ה, שכן מתים עלינו, על אולטימט על הההנהלה על השם ועל כל מה שאנחנו מייצגים - אבל יש להם בעיה אחת.
    שהם פשוט לא אוהבים ולא משחקים בשרת קל!!! - הסיבה היחידה שהם באו לפה, זה בין היתר להתעניין בקהילה, בנעשה, בהתקדמות ורק לקוות שאולי נשקול לפתוח שרת קשה.

אז אגיד לך דבר כזה, כמות השחקנים שפנו אלי מתחילת שרת זה לקמת שרת קשה היא ענקית, חיה ובועטת, ודורשת שרת קשה. עד כה פחות או יותר הייתי נגד, ולא מבחינת הקריטריונים שפורטו פה, אלא בגלל שפחדתי שבמידה ויקום שרת קשה, אצטרך להפנות את תשומת ליבם של חברי ההנהלה ולשרת הקל לא תהיה הנהגה.
    אז בלב שלם אומר לך, יש פה צוות מספיק חזק, שגם אם אני אישית אתמקד כרגע בשרת קשה, הם יפציצו את קהילת השרת הקל יותר ממה שאני אי פעם יוכל.

עד כה כפי שציינתי, דעתי הייתה כדעה הרווחת, אך דווקא הסקר הזה הראה לי את הדבר החשוב ביותר. שלא רק אנשים שלא משחקים פה דורשים ורוצים שרת קשה,
    אל גם אנשים שמשחקים פה ונמצאים פה בשרת רוצים גם הם - שרת קשה.

לגבי התקופה וכל ההצעות, אומר דבר אחד, אופציות של שרת קשה זה או להמשיך בעונה הנוכחית, או להמשיך עם עונה אחרת וקבצי משחק אחרים וכו'.
    לא משנה באיזה אופציה נבחר, השרת הקשה לא יעלה בחודש הקרוב, וזאת מיכוון שאם אנו נותנים לכם את המילה שלנו, כשרת, כהנהלה, וכשחקנים ותיקים בפני עצמם,
    שלא משנה איזו עונה, השרת שתקבלו יהיה מושקע ברמה שרק אנחנו יכולים לספק!!!!!!!!!!

למי שיש ספק בדברי, מוזמן לפתוח את מנוע החיפוש "גוגל" ולעשות קצת שיעורי בית, ולהבין מה היה בשרת קשה, כשזה בא מאיתנו.

-בקרוב נעדכן בעוד פרטים, ושיהיה אחלה יום-
    Everything that kills me makes me feel alive

2. 3 משתמשים אהבו את ההודעה של TheGame :

Boy (לפני שבוע),Omree (אתמול),tomerkamir (לפני שבוע)

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •